Description / Popis

Nejvyhlášenější akustika v Praze
Kostel sv. Mikuláše Na Staroměstském náměstí v Praze je vyhlášen svou jedinečnou akustikou, kde si každý návštěvník rád vychutná kouzlo barokního kostela spolu s příjemným poslechem koncertů vážné hudby, které se zde staly dlouholetou a oblíbenou tradicí. Kvalitu těchto koncertů zaručují vybraní umělci působící mimo jiné i v Národním Divadle nebo v pražské Státní Opeře.

The Most Famous Acoustics in Prague
St. Nicholas Church on the Old Town Square in Prague is famous for its unique acoustics, where every visitor enjoy the charm of Baroque church with a pleasant listening to classical music concerts, which have become longlasting and popular tradition. Guarantee The quality of these concerts is guaranteed by selection of artists, who works from outside the other in the National Theatre in Prague’s State Opera.

KAPACITA / CAPACITY
250 míst k sezení
(K dispozici jsou dobové dřevěné lavice, dále přistavěné dřevěné židle, jejichž počet a rozložení lze přizpůsobit požadavkům konané akce, avšak s ohledem na nařízení zaměstnanců chrámu a potřeby umělců). Navštivte naší fotogalerii!

250 seats
(There are old wooden benches and extra wooden chairs, their number and layouts can be adapted to the requirements of the event, but with respect to employees of the church and the needs of artists). Visit our photo gallery!

VYTÁPĚNÍ / HEATING
Vyhřívání sedadel a tepelné zářiče
(Pouze v zimních měsících nebo při chladném počasí – dřevěné lavice jsou vytápěny elektrickými deskami umístěnými na přední straně a pod sedací plochou, k ostatním místům jsou dle rozestavění přistavěny tepelné zářiče sálající teplo) Navštivte naší fotogalerii!

Heated seats and heat lamps
(Only in winter or in cold weather – wooden benches are heated by electric panels mounted on the front side and under seating area.By the other seats according to their disposition are heat lamps) Visit our photo gallery!

Read more: https://www.koncertyvpraze.eu/chram-sv-mikulase/description/